Aksesorët e larjes

Aksesorët e larjes

Kujdesuni për rrobat dhe pajisjet tuaja dhe bëjeni larjen e rrobave sa më të thjeshtë me aksesorët tanë të rrobave.

7 rezultatet
7 rezultatet
Rendit sipas
 • Përdorni avullin dhe freskoni rrobat me një nuancë çaji jeshil me agrume.
 • Përdorni avullin në vend të larjes dhe kurseni deri në 96% të ujit.*
 • Përdorni avullin për të gjithë garderobën tuaj, madje edhe pëlhura delikate.
 • Rifreskoni rrobat sipas programit tuaj.
 • Formula jonë e sapo-zhvilluar, e bërë me vajra esencialë.
 • Pak ndihmë me tharjen
 • Për tekstile më të mëdha
 • Lani rrobat në qetësi
 • Vatat kundër dridhjes të makinës larëse për përdorim të qetë, të kujdesshëm
 • Mënyra e lehtë për t'i dhënë vetes më shumë hapësirë në dhomën e larjes së rrobave
 • Kompleti i vendosjes i projektuar me kujdes me raft rrëshqitës
 • Kompleti i vendosjes për lavatriçet dhe tharëset me ngarkesë nga përpara të Electrolux.
Krahasim
/ 3
full-width-block

Profesionální péče u vás doma

Myslíte si, že své oblečení dokonale vyčistíte pouze v čistírně? Že je praní prádla časově náročné a v pračce ztrácí tvar i barvy? Věřte, že mu můžete dopřát stejně precizní péči i u sebe doma.