E3CM1-3ST

Electrolux Ekspres do kawy Create 3

Asgjё nuk ia kalon fillimit tё ditёs tuaj me kafe tё freskёt. Gёzojuni zgjimit me aromёn dhe shijen e kafesё tё sapo-pёrgatitur çdo mёngjes me makinёn e kafesё Create 3.
Water level indicatorYes
NgjyraGri granit
Ngjyra e spikaturGranite Grey
Fuqia W1000
Përmasat lar.-gjer.-thell. (mm)338x174x247
Gjatësia e kordonit (m)1
Electrolux - Aparate kafeje - E3CM1-3ST
Treguesi i nivelit tё ujit pёr pёrgatitje tё saktё tё kafes

Nivel i qartё, i dukshёm i ujit dhe treguesi i dozёs siguron matjen e saktё pёr 2-10 filxhanё tё kafesё sё sapo-pёrgatitur.

Electrolux - Aparate kafeje - E3CM1-3ST
Funksioni kundёr pikimit e mban pllakёn tuaj tё nxehtё tё pastёr

Hiqni poçen prej xhami edhe kur nuk ёshtё gati pa u shqetёsuar pёr njё derdhje. Funksioni kundёr pikimit siguron njё pllakё tё nxehtё tё pastёr.

Electrolux - Aparate kafeje - E3CM1-3ST
Fikja automatike me siguri fik makinёn tuaj automatikisht

Pёrgatisni kafenё tuaj, mbajeni tё ngrohtё dhe mos u shqetёsoni se makina juaj lihet e ndezur. Funksioni i sigurtё i fikjes automatike fik automatikisht makinёn tuaj tё kafesё pas 40 minutash.

Electrolux - Aparate kafeje - E3CM1-3ST
Kosh i filtrit i heqshёm i lehtё pёr t’u pastruar

Koshi i filtrit i heqshёm ёshtё ergonomik me leverdi dhe i lehtё pёr t’u pastruar.

Electrolux - Aparate kafeje - E3CM1-3ST
Filtri i ujit Pure Advantage™ pёr kafe qё shijon mё mirё

Filtri i ujit Pure Advantage™, me njё sistem filtrimi tё pёrparuar me 4 faza heq klorin, shijen dhe erёrat e kёqija pёr njё filxhan kafeje qё shijon mё mirё.

woman on couch with mobile phone
E ke tanimë këtë produkt?

Regjistro produktet e tua me MyElectrolux dhe gjej gjithçka që të nevojitet në një vend.

  • Shërbim dhe mbështetje më e njësuar
  • Akses i lehtë në manualet dhe udhëzuesit e përdorimit
  • Oferta të veçanta dhe zbritje